Holding PREMIER X zastřešuje vybrané společnosti, které pojí společná strategie

PREMIER system

ERP Software

PREMIER system je komplexní ekonomický software (ERP system) pro řízení malých a středních firem. Nabídka modulů pokrývá všechny firemní agendy (ekonomické, obchodní, personální, výrobní, technické) a ve spojení s nástavbovými moduly a specializovanými řešeními vytváří kompaktní celek vhodný pro téměř jakýkoliv obor a typ firmy.

Modularita programu PREMIER system nabízí klientům možnost vybrat si svou variantu modulů, která nejlépe odpovídá jejich požadavkům na informační systém a kterou mohou snadno v budoucnu rozšířit s růstem jejich společnosti.

PREMIER AI

Artificial Intelligence

Vyvíjíme a implementujeme řešení založené na podpoře umělé inteligence do funkčních systémů v oblastech, kde je kladen důraz na vysokou bezpečnost, přesnost, rychlost a maximální efektivitu.

Primárně se zaměřujeme na ERP systémy využívající umělou inteligenci pro import dat v PREMIER system. Nadstavbou je nepřetržitý AI daňový poradce a právník. Svou pozornost soustředíme také na oblast letectví i segment sportu.

PREMIER AIR

Quantum Technology

Zaměřujeme se na vytvoření precizních a bezporuchových přístrojů na bázi kvantové fyziky, včetně programování superrychlých mikroprocesorů (vyhodnocování kvantových výstupů).

Posunujeme vývoj v oblasti letectví a kosmonautiky s cílem zvýšit bezpečnost letecké přepravy, s důrazem na záchranu životů. Námi vyvíjené technologie přinesou i nové možnosti a ukazatele veličin pro letectví a kosmonautiku. Věnujeme se pronájmu letadel.

CLUB X

Second Side

Dovolte svému skutečnému a jedinečnému „já“ na okamžik zvolnit, oprostit se od získaných titulů i tvrdě vybudované pozice významné osobnosti či podnikatele, kterou prezentujete před veřejností a obchodními partnery. Vstupte do CLUB X a dopřejte si být sám sebou, získat skutečný prostor se svobodně zamyslet, načerpat nespočet inspirací i navázat pevné obchodní a přátelské vztahy s ostatními členy klubu.

V uzavřené společnosti významných a respektovaných osob, napříč různými obory, máte možnost otevřeně diskutovat nad zajímavými tématy, budovat své projekty, využívat nabízených obchodních příležitostí a rozvíjet svůj podnikatelský záměr.Navštivte nás
Rozýnova 2080/8
169 00 Praha 6
Česká republika

Buďme ve spojení
E-mail: info@premier.cz

Sledujte nás