Z odvážných myšlenek a vizí budujeme hodnotné projekty s globálním přesahem

Boleslav Buzek

Akcionář a CEO holdingu PREMIER X

Jsme tým lidí, kteří se vyznačují kreativním myšlením, pracovitostí, cílevědomostí, talentem, kompetencemi, odborností i schopností podívat se na věc z druhé strany k rozvoji našich společností. Snažíme se skrze naše aktivity inspirovat veřejnost i obchodní společnosti. Věříme v odpovědnost, loajalitu, budování hodnot a dodržování pravidel. 

Vize a strategie

Náš přístup k podnikání i vztahu k veřejnosti stojí na respektování odlišností.

Naše vize

Věříme v sílu myšlenky a jedinečné osobnosti, stejně tak ve svobodu podnikání. Podporujeme rozvoj originálního nápadu, který přetváříme v úspěšný projekt s hodnotou pro společnost. 

Využíváme moderních technologií a digitalizace k rozvoji unikátních systémů, které usnadňují aktivity běžné populace i obchodních společností. Modernizujeme a zjednodušujeme zažité procesy, abychom zlepšili našim zákazníkům produktivitu, zvýšili efektivitu a napomohli se více soustředit na priority.

Naše strategie

Vyhledáváme tuzemské i globální příležitosti a zaměřujeme se na vývoj a inovace v perspektivních oborech. Vstupujeme na trhy, které mají velký potenciál pro implementaci našich řešení a následné využívání obchodními subjekty, neziskovým sektorem i širokou veřejností.

Vyvíjíme vlastní řešení, implementujeme vyspělé technologie a stavíme obchodní modely na kvalitním managementu, odbornosti a profesionalitě. Zaměřujeme se na vysokou návratnost vložených investic, které dosahujeme využíváním mnohaletých zkušeností našeho expertního týmu napříč různými obory.

Pojí nás vysoké nasazení a nebojíme se zajít mimo zažité stereotypy, abychom přinesli jedinečná řešení k rozvoji společnosti.Navštivte nás
Rozýnova 2080/8
169 00 Praha 6
Česká republika

Buďme ve spojení
E-mail: info@premier.cz

Sledujte nás